Blogs

Kalnciema vidusskolas skolotāju pirms mācību gada saliedēšanās treniņš

2017. gada 28. augustā, Kalnciema vidusskolā

Skatīt vairāk

2.09.2017

Nākotnes līnija

Biedrības "Zaļā Brīvība" komandas treniņš

2017. gada 19.- 20. augusts, "Ilgu Pils" 

Skatīt vairāk

30.08.2017

Nākotnes līnija

Dobeles jauniešu apmācības "Karjerai nepieciešamo iemaņu attīstīšanai"

2017. gada 16. augusts, uz salas Lasmaņa mežā, Auru pagastā, Dobeles novadā

Skatīt vairāk

17.08.2017

Nākotnes līnija

"Erasmus Student Network Riga" Sadarbības treniņš Pilsētas ekspedīcija

2017. gada 17. jūnijs, Rīga

Skatīt vairāk

10.08.2017

Nākotnes līnija

Maltas vidusskolas jauniešu divu dienu apmācības "Karjerai nepieciešamo iemaņu attīstīšanai"

2017. gada 7. - 8. augusts, Maltas vidusskolas multifunkcionālais centrs

Skatīt vairāk

9.08.2017

Nākotnes līnija

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras "eTwinning" skolotāju sadarbības treniņš

2017. gada 5. augusts, Viesu māja "Umuri"

Skatīt vairāk

7.08.2017

Nākotnes līnija

Saliedēšanās treniņš M.Oltes vasaras nometnes ietvaros Sense of Team virvju parkā

2017. gada 21. jūlijs, Sense of Team virvju parks

Skatīt vairāk

22.07.2017

Nākotnes līnija

Treniņš Babītes vidusskolas 10. un 11. klašu jauniešiem "Karjerai nepieciešamo prasmju attīstīšana".

2017. gada 22., 24. un 25. maijs, Babītes vidusskola.

Skatīt vairāk

19.06.2017

Nākotnes līnija

Rīgas Valdorfskolas Zemo virvju sevis iepazīšanas un saliedēšanās treniņš

2017. gada 26. - 27. maijs, Kempings "Grantiņi"

Skatīt vairāk

2.06.2017

Nākotnes līnija

Pirmsskolas "Montessori māja" audzinātāju komandas sadarbības treniņš

2017. gada 9. aprīlis, Annas koku skola

Skatīt vairāk

12.04.2017

Nākotnes līnija

Norvēģijas ekspedīcija 2015

Katru gadu dodoties jaunā piedzīvojumu ekspedīcijā, veramies atrast ko jaunu, kas būtu raksturīgi tieši te. Par piedzīvoto lasi pašu ceļotāju kopīgi veidotajā Norvēģijas ekspedīcijas 2015. dienasgrāmatā!

Skatīt vairāk

2.08.2015

Ceļojums sevī

Sniega Demo pieeja

Kā jau minējām Demo gada kopā sanākšanas pasākumā 2011. gada izskaņā – šogad būs cita pieeja un bija arī. Par pamatu ņemot pasaules pieredzi Outdoor Leadership jomā un sakombinējot to ar savu kompetenci, mēs spējam novadīt profesionālas, spēcīgas un skaistas programmas it kā tās nemaz nevadot... izklausās slinki, ne? Taču tā nav, ļaujiet man Jums visu paskaidrot...

Skatīt vairāk

1.02.2015

Piedzīvojums

Corse 2013

"Mēs organizējam braucienus un programmas, kuras mēdz aizraut cilvēkus un pat mainīt viņu dzīvi!" - plašs smaids, pārlasot šīs rindas tagad, pēc ceļojuma. Viens Like, viens Share un es braucu uz Korsiku! Darīt ko? - Kaut ko ekstrēmu... Ar ko? - Nezinu. Bet tāpēc man līdzi brauc Guna!

Skatīt vairāk

1.11.2013

Ceļojums sevī

Soomaa plūdi paliks mūsu atmiņās ilgi

Tāpat kā pavasara ūdeņi turpina savas gaitas, tā arī mēs pēc Soomaa Demo brauciena esam atgriezušies savā dzīves ritmā. Kā nu kuram, varbūt kādam šis brauciens izmainīja ikdienas ierasto dzīvi, kādam deva jaunas iedvesmas, bet vēl citam atmiņas par šo braucienu ir kā totēms, lai izrautos no ikdienas vides un atcerētos cik maģiskas sajūtas var radīt, ja vien ļaujamies noticēt labām idejām un spēj rast kopīgu komandas garu.

Skatīt vairāk

1.03.2013

Ceļojums sevī

KRĀČŪDENS DEMO 2012

Krāčūdens Demo 2012 notika 12.-15. aprīlis uz Ogres upes posmā Ērgļi - Vecogres HES iekļaujot upes skaistāko Brāžu krāču posmu.

Skatīt vairāk

20.06.2012

Video

Sense of Corsica 2012

Korsika ir vieta, kura atrodoties Eiropas centrā, joprojām ir saglabājusi noslēpumainības plīvuru. Šajā salā ir dzimis Napaleons un vēsturiski bijusi liela vietējo klanu ietekme. To vēl sauc par klinti jūras vidū, jo salas vidiene ir kalnaina, straujām upēm un pārejām bagāta, kuru ieskauj Vidusjūra.

Skatīt vairāk

1.06.2012

Ceļojums sevī

Snova tūre uz Ischgl ieleju Austrijā

Kā katru gadu, arī šogad Sense of Team un draugi devās uz kalniem, lai atrastu sniegu un piedzīvojumus. Šī gada izvēlē krita uz Alpiem, Ischgl ielejā Austrijā, kas ir ievērojama ar augstumu un virsotnēm ap 3000 mvjl.

Skatīt vairāk

1.02.2012

Ceļojums sevī

Coaching laimes meklējumi Holandē.

Kāds no pasaules gaišajiem prātiem ir teicis, ka dzīve esot kā velosipēds – ja nemīsies uz priekšu, tad nokritīsi, laikam jau ar to domājot attīstību un virzību uz priekšu. Ņemot šo mācību nopietni, es devos iepazīties pamatīgāk ar coaching tehnikām, lai varētu tās pielietot Sense of Team komandas treniņos.

Skatīt vairāk

2.12.2011

Vadītāju attīstība

Jūras kajaku simpoziums Aegnas salā Igaunijā

2010. gadā atradām Campo mājas lapā ziņu, ka igauņu bāleliņi organizē jūras kajaku semināru ar ekspertu piedalīšanos no Ziemeļvalstīm. Ātri noreaģējām un Robis kopā ar vēl 4riem latviešiem piedalījās 2dienu praktiskajās nodarbībās jūrā. Atsauksmes bija labas un saturiskas, tāpēc šogad nebija šaubu, ka jābrauc ir noteikti...

Skatīt vairāk

1.12.2011

Piedzīvojums

Retrospekcija - Demo 2011

Retrospekcija- Demo 2011. Ar gādīgu un intriģējošu epastu palīdzību pirmdienas vakars jau laikus ierezervēts kaut kam jaunam, kaut kam man nebijušam- SOT Demo vakaram.... Līdz šim zināmais par šo-Valdis, Madonas brīnišķīgā lauku māja ar pirtiņu, simtgadīgiem ozoliem un tuvējiem kalniem vēl aktīvākai atpūtai, kā arī virvju trases apskate no droša attāluma...

Skatīt vairāk

1.11.2011

Piedzīvojums

Plosta Demo 2011

Trīs vīri laivā un suns – līdzība attāla, bet piedzīvojumi ne mazums. Tā gribas iesākt stāstu par piedzīvoto nedēļas nogalē, kad man bija tā lieliskā iespēja izbaudīt plosta būvēšanas pasākumu kopā ar piecām brīnišķīgām dāmām. Mūsu stāstu varētu saukt: “Piecas dāmas un džeks uz plosta”.

Skatīt vairāk

2.08.2011

Komandas attīstība

Jūra mūs šoreiz pieņēma daļēji

Kad lietas notiek jau otro reizi pēc kārtas un ir plānotas, rodas sajūta, ka tās kļūst tradicionālas. Arī jūras Demo Sense of Team izpildījumā kļūst tradicionāls. Un kopā 16 cilvēku sastāvā devāmies Ziemeļkurzemes virzienā, lai iepazītos ar Jūru. Kādam no visiem airēšana jau bija pazīstama, kādam tā vispār bija pirmā reize saskaroties ar jūras kajaku. Un varu tikai apsveikt tos, kam šī tiešām bija pirmā reize jūrā. Dabūja pa īstam! ;)

Skatīt vairāk

1.08.2011

Piedzīvojums

Izpētes brauciens Kolkas ragā!

Tikuši pie diviem Prijon Seayak ( liels paldies Campo un personīgi Agrim), metam tos uz busa jumta un stūrē prom uz Kolku. Plāns vienkāršs – atrast bākas kontaktpersonu un uzzināt – vai ir iespējas nakšņot bākā legāli to saskaņojot? Un protams doties uz bāku un to izdarīt.

Skatīt vairāk

1.08.2011

Piedzīvojums

Virvju Demo 2011

Šī gada pirmais virvju demo paliks atmiņā ar sajūtu - silti, bet sniegs. Kamēr Rīgas ielas jau sausas un no sniega vairs ne miņas, Sense of Team āra dzīves bāzē joprojām ar auto pie mājas piebraukt nebija iespējams, jo sniega tik daudz, ka nekur to neaizšķūrēs. Uzcelti pēdējie šī gada sniegavīri, dīķī beidzot izcirsts āliņģis.

Skatīt vairāk

24.05.2011

Piedzīvojums

Krāčūdens Demo 2011

Jauki, ka dzīvē notiek kas jauns. Sense of Team, redz, notika jauna Demo programma par aktuālu tēmu, kā teiktu tautā - brauciens pa upi pavasarī ar laiviņām. Labi, mēs tomēr nosaucām to visu nopietnāk - par Krāčūdens Demo, jo krāces atradām Ogres upē Brāžos un laiviņas palika mājās.

Skatīt vairāk

1.05.2011

Piedzīvojums

17 stundas kokā – bērnības sapņa projekts!

Manā bērnībā sestdienās vai svētdienās bija raidījums „Uzmini Nu!”, uz kuru varēja iesūtīt pašu rakstītas mīklas un raidījuma viesiem bija tās jāatmin. Ja vēl varētu, tad 15 cilvēki iesūtītu mīklu, kas skanētu Laumas vārdiem: „Tu kopā ar 14 cilvēkiem, kuru dzīves pieredze un komforta robežas ir atšķirīgas no tavējām, vari uzmeistarot kopīgu mājvietu, un tev tā patīk. Tu vari....

Skatīt vairāk

2.04.2011

Komandas attīstība

Komandas veidošanas treniņš – vai tiešām ar simts sejām?

Komandas veidošanas (turpmāk tekstā KV) programmas joprojām bieži ir kā kaķis maisā , kas tiek pirks ar domu veicināt uzņēmuma attīstību… Vai tas tiešām ir efektīvs un kā izvēlēties komandas vajadzībām atbilstošu treniņu?

Skatīt vairāk

2.04.2011

Komandas attīstība

Kas ir grupas saliedētība

Nereti, ja komandas veidošanas un attīstības treniņi notiek lietainā laikā, cilvēki uzsāk valodisku spēli un saka – mēs esam saliedēti! – ar to saprotot gan to, ka viņi ir salijuši, gan to, ka grupa ir kļuvusi vienotāka. Rodas gan jautājums, kas tad īsti ir saliedēta grupa?

Skatīt vairāk

2.04.2011

Komandas attīstība

Talejas krastu riņķa dancis

Šis ir neliels foto pastāsts par pārgājienu gar mazu, bet gana strauju upi Taleju. Runā, ka savas mājas apkārtne jāpazīst, un arī tādēļ devāmies nelielā izgājienā lai iepazītu mūsu lauku bāzes apkārtni pa upi uz leju.

Skatīt vairāk

1.12.2010

Piedzīvojums

Sense of Team demo programmu gada noslēguma saiets

Gads pagājis un jau nezin kuro reizi manā dzīvē tas šķiet paskrējis, kā teiktu dzejnieks – ar vēja spārniem. Atceros, ka reiz aktīvu ceļotāju un ne mierā sēdētāju lokā radījām Dzīves piesātinājuma teoriju, ka intensīva dzīve ir garāka nekā vienmuļa, jo notikumu daudzums padara dzīvi garāku un piesātinātāku...

Skatīt vairāk

1.12.2010

Ceļojums sevī

Sedas tīreļa apslēpojiens

Jau pāris gadus dzīvojot Valmierā vienmēr ir bijusi vēlme izzināt, kas notiek apkārt. Šoreiz ar Ķiršu ielas puikām nolēmām doties uz Sedas tīreli. Būts tur tikai vasarā vai rudenī un tāpat nekāds dižais priekšstats nav iegūts. Kas tur īsti notiek, tik milzīgā teritorijā ar savu iekšējo dzelzceļa sistēmu, savu pilsētu, kas ir fantasks padomju 50. gadu apbūves paraugs. Nu, vienvārdsakot – esam ieintriģēti.

Skatīt vairāk

1.12.2010

Piedzīvojums

Autotūrisms Portugāle – No Faro līdz Porto – 2. daļa

Nedaudz par kafijas dzeršanas kultūru. esmu vairāk kafijas, nekā tējas dzērājs un esot dienvidu zemēs dzeru kafiju un tās paveidus daudz vairāk kā ikdienā.

Skatīt vairāk

1.12.2010

Piedzīvojums

Autotūrisms Portugāle – no Faro līdz Porto - 1 daļa

Šis sapnis tika lolots jau kopš 2007. gada rudens, kad iegādājāmies Ryanair biļetes uz Portugāli, bet nekur neaizbraucām, jo pārsēšanās laiki tika nobīdīti…. tā gadās, ja grib lidot ar zemo cenu aviolīnijām.

Skatīt vairāk

1.12.2010

Piedzīvojums

Rudens virvju demo 2010

...sveši cilvēki (dažāda dzimuma, vecuma, izcelsmes, pieredžu), neskaidri kopdzīves rituāli, jo par to jāvienojas „no nulles”, neprognozējami notikumi un apstākļi, kas vēl vairāk dzen stresa zonā un mūsu rīcībā ir tikai 48 stundas.

Skatīt vairāk

1.10.2010

Piedzīvojums

No Irbes upes līdz Kolkas ragam. Rudens sajūtas jūrā.

Šis būs neliels pastāsts par to, kā mums gāja Demo braucienā pa jūru. no 10 - 12. septembrim, kad daudzviet jau sāk krāsoties lapas un cilvēki arvien vairāk lien migās jūtot rudeni, 16 cilvēki devās Kurzemes ziemeļu piekrastes virzienā, lai divas dienas pavadītu uz ūdens.

Skatīt vairāk

1.09.2010

Piedzīvojums

Ekspedīcija Daugava - 2009 Pirmā daļa

Vasara ir pagājusi un ziema pienākusi, bet kopš vasaras ir palicis neaprakstīts ceļojums, piedzīvojums un eksperiments – ekspedīcija ar plostu pa Daugavas augšteci.

Skatīt vairāk

1.08.2010

Piedzīvojums

Ekspedīcija Daugava - 2009 Otrā daļa

Turpinājums Valda stāstījumam par Daugavas lokiem.

Skatīt vairāk

1.08.2010

Piedzīvojums

Spēka brauciens uz Kura kurk

12,13,14.07. devāmies Baltijas jūrā, lai ar jūras kajakiem, bez atbalsta grupas, šķērsotu Irbes jūras šaurumu, [igauniski tas skan vēl noslēpumaināk - Kura Kurk] kas ir 32 km pa jūru no Irbes upes ietekas jūrā līdz Sāmsalas [pazīstama arī kā Sāremā] Soorves bākai. Plānotais scenārijs - aizbraucam vienā dienā, dienu atpūšamies un vēl diena, lai atgrieztos.

Skatīt vairāk

1.07.2010

Ceļojums sevī

Plosta demo 1/2010 atskats

Plosta projekts pagaidām tāds ir bijis vienīgais un ar to arī unikāls. 14 dažādu jaunu cilvēku pieredze dzīvojot kopā un ejot uz vienu mērķi! Šādi notikumi mēdz būt par pagriezina punktiem! Tālāk foto un dalībnieku iespaidi!

Skatīt vairāk

2.06.2010

Komandas attīstība

Šī gada pirmā demo virvju programma

Divas dienas ar daudz jaunu iespaidu un redzētā. Dienas, kurās uzpildīties ar skābekli turpmākam.

Skatīt vairāk

1.06.2010

Piedzīvojums

Otrais sniega būdu piegājiens

Lai arī nu jau pilnīgs pavasaris dabā un galvā, šeit gribējām drusku apkopot domas, kā mums gāja sniega būdu celtnieībā II.

Skatīt vairāk

1.05.2010

Piedzīvojums

Kā mācās cilvēki jeb dažādi inteliģences veidi

Ir teiciens, ka mēs katrs redzam un mērām pasauli tā, kā mēs redzam un mērām sevi. Attiecīgi, kas ir labs mums – tas, pēc mūsu domām, noteikti būs labs arī citiem. Jāatzīst tomēr, ka šis redzējums ir riskants, īpaši tad, ja mums jāstrādā kopā ar citiem cilvēkiem. Un ko tad, ja viņu strādāšanas manieres, informācijas uztveršanas veids, sadarbības modeļi un konfliktu risināšanas ieradumi atšķiras?

Skatīt vairāk

2.04.2010

Vadītāju attīstība

Otrā virvju demo programma aizvadīta

“Mani lielākie ieguvumi no šīs programmas, manuprāt, ir sevis atklāšana no jaunas puses, lielākās pārliecības iegūšana savos spēkos un savas iespējās, spēja savaldīt savas bailes, un protams, lieliskā komanda, kas visu laiku bija man blakus. Vēlreiz paldies superīgai komandai!” Anastasija – virvju demo dalībniece.

Skatīt vairāk

2.04.2010

Komandas attīstība

Trešais virvju demo aizvadīts!

Otrajā Septembra nedēļas nogalē (2009. gada) tika aizvadīts jau šī gada trešais ‘virvju demo’. Šī bija īpaša grupa! Grupā bija 7 brīnišķīgas dāmas, kas pavadīja skaistu nedēļas nogali. tā viņas pašas saka. Un varēja vērot tādu spēcīgu sieviešu solidaritāti viņu starpā, tā, it kā viss jau sen iepriekš būtu sarunāts. Un tās banānu pankūkas no rīta!

Skatīt vairāk

2.04.2010

Komandas attīstība

Let’s make Circus!

Mēs bieži treniņos runājam par 3 mācīšanās zonām – komforta, stresa un panikas. Kad nedēļa mežā vai 8 m augstums vairs nav tikt izteikta stresa zona, tad jāmeklē jauni izaicinājumi.

Skatīt vairāk

2.04.2010

Komandas attīstība

Pašu PEX Madlienā

Šis ir stāsts par Sense of Team labajiem darbiem Madlienā. jā, atmetot latvisko pieticību, mēs ieradāmies bez santīma kabatā Madlienā 28. novembrī, lai izdarītu ko labu un noderīgu. kā visiem stāstiem par labo gribu, arī šim ir savs savtības iemesls – strādājot kopā un vadot komandas veidošanas treniņus arī mums pašiem laiku pa laikam ir jāiemet sevi pārbaudījumos un grūtībās.

Skatīt vairāk

2.04.2010

Komandas attīstība

Diena ar bērniem jeb 2d

Reizēm ir vērtīgi darīt to, ko ikdienā nedaram. Tīri no tā viedokļa, ka varam uz savu darbu paskatīties no citas puses, ar cita acīm. Šoreiz mums bija iespēja strādāt ar skolas gaitas nu kā uzsākušiem. Enerģijas pilniem bērniem, kas mūsu āra dzīves bāzi pieskandināja ar klaigām, smiekliem un čalām.

Skatīt vairāk

2.04.2010

Nākotnes līnija

Izglītība … kur mācīsies manas meitas?!

Pirms kāda laika šo rakstu tiku publicējis savā blogā (http://rinalds.posterous.com). Šīs pārdomas izraisīja virkne apstākļu sakritības un tā kā arī Senes of Team daudz strādā ar cilvēkiem un vairākas lietas, ko esmu minējis var attiecināt uz to kā strādā uzņēmumi un tā komanda/s – nolēmu publicēties arī šeit. Kuras no minētajām lietām – tas, lai paliek pašu izdomāšanai, jo citādi tā jau garais raksts kļūs vēl garāka, bet ja ir vēlme diskusijai, tad vienmēr laipni. Izturību lasīšanā!

Skatīt vairāk

2.04.2010

Nākotnes līnija

No kultūršoka līdz Krastiņiem

Neliels apraksts par trīs rakaru braucienu no Daugavpils ar velo caur Latgales vietām.

Skatīt vairāk

1.12.2009

Piedzīvojums

Ceturtais virvju Demo 23.-25. oktobris, 2009

Jau pilnīgās rudens dienās (23.-25.10.), kad reizēm negribas iet no mājas ārā, mēs devāmies uz Sense of Team āra bāzi uz ceturto šī gada virvju Demo. Ar šo programmu arī noslēdzām savu virvju gadu.

Skatīt vairāk

2.11.2009

Komandas attīstība