atsauksmesArvīds Barānovs/ Eaglewood Photography

Ziemeļportugāles ekspedīcija

Kad šķiet, ka Portugālē redzēts ir viss un citos šāda formāta ceļojumos piedzīvots arī jau viss, tad Sense of Team aizved uz Ziemeļportugāli un parāda pavisam citu tās seju, kas brīžiem atgādina Norvēģiju, bet noteikti ne Dienvidu kūrortvalsti un ieved piedzīvojumos, kuros atkal no jauna tiek uzdots sev jautājums “Kāpēc es to daru?!”, atbildot uz kuru un pārvarot grūtības un bailes, rodas pārliecība, ka sasniegts ir nākamais līmenis.

Dārta Ansone

Ziemeļportugāles ekspedīcija

Vai ir vērts doties piedzīvojumu ekspedīcijā ar Sense of Team? Ir vērts, jo atcerēties par ko ir dzīve, ir svarīgi visu laiku. Tie ir jauni iepazīti cilvēki, savu robežu pārvarēšana un savu virsotņu atrašana, atbildības uzņemšanās un kontroles atlaišana. Man šis nāca kā atgādinājums, un visu laiku būšu pateicīga Sense of Team komandai par atgādināšanu. Tas ir ekspedīcijas formāts, un tieši tas ir saturs, kurā cilvēks atrod sevi darām un varam. Visvairāk paliks atmiņā nakts Montesanto ciemā, kā arī mana pirmā pārvarētā negatīvā via ferratas siena.

Kapēc tev būtu jābrauc? Ja gribi sev atgādināt, ko nozīmē mīlēt piedzīvojumu, būt procesā, veidot komandu, dodies ekspedīcijā ar Sense of Team.

Zita Bindare- Baranova

Katalonijas ekspedīcija

Tas, kas man no Sense of Team ekspedīcijām vislabāk patīk - ka parasti cilvēki var darīt “ekstrēmas” lietas, par kurām filmas skatoties, likās, ka tikai “izredzētie” vai “tie citi” var, kur nu es. Es esmu parasta mamma, sieva, sieviete ne gluži izcilākajā fiziskajā kondīcijā, un dzīvē diez vai pati saorganizētos ar baudu snorkelēt Ziemeļjūrā (kur, izrādās, ir skaisti), laisties pa virvi kanjonā (kas, izrādās, ir priekpilni) vai kāpt ferratās (kas, izrādās, ir iespējami). SOT ekspedīcijas ir par to, ka katrs var piedzīvot sajūtas, kas no malas šķistu neiespējamas.

Reinis Jansons

Piemontes ekspedīcija

Ir dažādi veidi, kā nedaudz paiet malā no ikdienas – atslēdz darba un arī privāto e-pastu, pieploc dīvānā cerībā aizmirsties TV, ej ārā skriet vai mīt, tomēr tik organiski atslēgties sen nav sanācis, kā Piemontes kalnos, baudot dažādas gana izaicinošas un jaunas nodarbes. Sense of Team ekspedīcija ir kā lielisks restorāns ar plašu un dažādu ēdienkarti. Turklāt ēst visu vai tikai daļu ir tavā ziņā. Un garša ir burvīga ar vēl burvīgāku pēcgaršu.
Paldies Sense of Team komandai par saturīgo pieeju dalībnieku virzīšanai cauri jaunām pieredzēm, lai ne tikai gūtu piedzīvojumu, bet arī iemācītos patstāvīgi veikt šādas disciplīnas, un pat tik vienkāršas un reizē vērīgas lietas, kā vienkārši iedabūt guļammaisu atpakaļ šķietami mazajā maisiņā. Ceru ņemt dalību arī kādā citā ekspedīcijā!

Ilze, saldumu zīmola CAPS! dibinātāja

Piemontes ekspedīcija

Tas nebija tikai par to, kā pārvarēt bailes, lai ienirtu mutuļojošā ūdenī un nebija tikai par to, kā iekļauties kopīgā pulsā, lai sasniegtu kalnu virsotni. Arī ne tikai par to, kā mīt riteņa pedāļus kalnup, lai pēc tam “auļojošo zvēru” savaldītu no kalna lejup. Un arī ne par to kā atrast to vienīgo spraugu klintī, lai tiktu augšup. Visvairāk tas bija par iespēju man tikt klāt MAN PAŠAI… tas kā Sense of Team organizē, ir kas vairāk kā piedzīvojums. Paldies! Meklēšu jūs atkal!:)

Beāte

Katalonijas piedzīvojumu ekspedīcija

Ja Tu prāto, kad bijusi Tava pēdējā pirmā reize, kad pamēģināji ko jaunu un tā, lai elpa aizraujas - šis būs stāsts Tev. Gribu padalīties ar savu piedzīvojumu un vēl jo vairāk - atklājumu. Pirmo reizi biju daļa no Sense of Team ekspedīcijas. 11 neaizmirstamas dienas Katalonijā, Francijā un Andorā, iekarojot virsotnes, pievarot klinšu sienas, izpētot alu sistēmas, šķeļot Vidusjūras viļņus kajakos, upju krāces hidrospeed, kā arī darot vienkārši trakas lietas kanjoningā. Šis viss ar lielu pievienoto vērtību, uzvarot lielākas un mazākas cīņas sevī, mācoties ne tikai pasniegt, bet arī saņemt palīdzīgu roku.

Artis

Rondanes kalnu pārgājiens, Norvēģijas piedzīvojumu ekspedīcija

Pamodos no Arņa modinātāja. Silta sega, mīksts matracis un tas viss sauss. Pēc dažām paššaustīšanas minūtēm, ka nakti tomēr neizdevās pavadīt zem tenta, sapratu, ka vai nu esmu vienīgais, kurš ir pamodies, vai arī pārējie pārliecinoši tēlo, ka joprojām nevainīgi guļ. Izlīdu no migas, lai paskatītos pa logu. Kā tad — zila debess, saule. Izlaistā tenta nakts kaut kur krūtīs ieurbās vēl dziļāk. Labi, liekam jaunu bildi iekšā. Apģērbos un aizgāju pēc malkas. Atverot durvis, ķermeni apņēma dzestrs vējiņš, kas no acīm izslaucīja pēdējās miega paliekas. Salasīju pagales, iekūru krāsni un izgāju laukā izstaipīties. Veiksmīgi, neko nesastiepu.

Arta

Norvēģijas un Katalonijas piedzīvojumu ekspedīcijas

Es varu vairāk nekā biju domājusi! Tikai sākumā drošāk ar profesionāli, kas iedrošina, pamāca un kam Tu uzticies.
Varu ielēkt upē no klints, izbaudīt zemūdens pasauli, kaut man ir liela bijība pret milzu ūdeņiem. Iemīlos kalnos atkal un atkal, un izrādās - augstumā manas kājas kļūst ļenganas no burvīgā skaistuma visapkārt, nevis no bailēm. Un tas viss tāpēc, ka Sense of Team treneri mani iedrošināja, pamācīja, atbalstīja un uzslavēja.
Esmu gatava spēles nākamajam līmenim - būt par iedrošinātāju pati sev savā vienatnes ceļojumā. Paldies Sense of Team, tas arī jūsu nopelns!

Rasa

Plosta demo

Pēc tam, kad kopīgiem spēkiem uzbūvēta „uz-ūdens-dzīvošanas-māja” piecpadsmit cilvēkiem, pēc tam, kad pārdzīvots pavasara negaiss, kas fotogrāfijās pamanījies izdzēst visas krāsas, pēc tam, kad iespaidīgā izmēra „māja” pusnaktī soli pa solim pārnesta pāri Aiviekstes HES, pēc tam, kad lielā sajūsmā nobraukts Spridzēnu HES ūdens kritums, 14 vēl vakar svešie cilvēki pēkšņi kļuvuši par savējiem. Tā vienkārši.

Iveta

Plosta demo

Mēs cēlām, cēlām un uzcēlām; paēdām un salijām, aizpeldējām un pārnesām; gulējām un nojaucām!
Ja patiesi vēlies piedzīvojumu, tad to arī dabūsi!
Ja patiesi kaut ko nevēlies, arī to Tu dabūsi, jo par to tik ļoti daudz domā, ka esi jau izdomājis, kā pārvarēt nevēlamo un pēc tam justies gandarīts! (tas par lietusgāzēm un nevēlēšanos izmirkt 100%)
Es varu daudz un ilgi turēt - postu - kaut vai vēl vienu desmitnieku!
Bailes no nezināmā neļauj aizmigt arī uz plosta.
Gulēšana kā "Siļķes bundžā" ar apziņu, ka laikā apstāties ir to vērts!
Acis krāces izbijās, braucot visi iespiedzās, beigās atkal pasmējās.
Es GRIBU, es VARU, es DARU!
Man patika. Paldies!