Labdien!

 

Esi sveicināts mūsu mājas lapā. Sense of Team strādā ar komandām, radot un vadot komandas veidošanas treniņus, kuru mērķis ir komandas attīstība ilgtermiņā.

 

Komandas ir dažādas – lielākas un mazākas, mērķtiecīgas un uz procesu orientētas. Tomēr tās visas vieno pārliecība, ka, strādājot kopā, ikviens var sasniegt vairāk. Tāpēc arī Sense of Team klienti ir uzņēmumi un organizācijas, kas tic komandas spēkam un veido savu darba ritmu saskaņā ar to.

 

Savā pieejā izmantojam dažādas apmācības vides un programmas, lai katrs klients varētu atrast sev piemērotāko risinājumu. Praktiķiem un pieredzi alkstošajiem piedāvājam gan Augstās virves, gan Pilsētas Ekspedīcijas, kas apvieno lēmumu pieņemšanu, realizāciju un uzticību. Stratēģiem un prātīgajiem būs piemērotas Komandas laboratorijas programmas un Komandas testi, kas ļaus iedziļināties savā personībā un labāk izprast komandas biedrus.

Mūsu programmas, atkarībā no vajadzības un mērķiem, realizējam gan grupās līdz 16 dalībniekiem, gan Lielajās grupās.

 

Īstenojam komandas veidošanas programmas uzņēmumiem un organizācijām vairāk nekā 10 gadus un esam komandas attīstības eksperti Latvijā.

 

                           

 

 

Sense of Team
Tālr.+371 29226470
E-pasts: senseofteam@senseofteam.lv


twitter.jpgfacebook.png